Jaká temná tajemství by mohl komediální sitcom Teorie velkého třesku skrývat? 12. řada už odstartovala, pojďte se proto před koncem seriálu pobavit.
Tenhle pohodový sitcom mám vážně rád. I když si většinou potrpím na chytřejší styl humoru - a zdůrazňuji většinou - i tak mě jednotlivé gagy a souhra hlášek přiměje smát se jak napoprvé, tak klidně i napotřetí. Proto by se zdálo divné vymýšlet k této opravdu vtipné televizní oddychovce temné až depresivní teorie. Ovšem internet je protkaný všlijakými podivnostmi, a tak jsem se ani moc nedivil, když jsem na ně vážně narazil. A protože takové teorie je nutno brát s humorem a kdo je bere vážně, je nefalšovaný pablb, říkám jen - dobře se bavte!
Sheldonův cvokhaus
Kdyby Sheldonova míra šílenosti šla vyjádřit číslicemi od jedné do pěti, pravděpodobně byste nakonec stejně skončili u dvojciferného čísla. A kdo viděl alespoň jeden díl seriálu, dá mi rozhodně za pravdu. Proto by nebylo až zas tak nepředstavitelné, kdyby si celý děj seriálu vymýšlel ve své hlavě, zatímco trčí v blázinci. Tam musí trčet po zbytek svého života za zabití jeho otce, který v seriálu umřel na přehnanou lásku k bůčku. Společně se Sheldonem je ale v blázinci držen i zbytek party.
Leonard, který v něm skončil poté, co byl lobotomizován vládou kvůli prozrazení tajemství Severní Koreji. Samozřejmě až poté, co se poprvé a naposled vyspal s Joy Kimovou, jak už znalci jistě zjistili. Penny, která se po neúspěšné kariéře herečky dala na drogy a prostituci, než skončila v ústavu. Amy zastává roli neuroložky, která po vzoru Harley Quinn začne být posedlá svým pacientem, tedy Sheldonem. Jediný, kdo z toho vyšel dobře, zda se to tak dá říci, jsou Raj s Howardem. Rajovi rodiče totiž nutili svého syna do psychologie místo astrofyziky, a tak dělá v blázinci psychiatra. A Howard? No, ten zůstal nadále prostým inženýrem a dělá v blázinci "správce", který ovšem mívá homosexuální hrátky právě s Rajem kvůli jeho neoblíbenosti u žen.
Galerie